To content (skip navigation)

Centrala

Centrala Szkół Muzycznych YAMAHA - Martyna i Marek Karwańscy

Głównym celem Centrali Szkół Muzycznych YAMAHA jest koordynacja systemu YAMAHA Szkoła Muzyczna na terenie Polski. Dzięki dotychczasowemu doświadczeniu, a także współpracy z YAMAHA Music Europe, służymy wiedzą wszystkim zainteresowanym współpracą w ramach sieci YSM.

Przekazujemy informacje dotyczące zakładania i zarządzania placówką YSM, a także informujemy zainteresowane osoby, gdzie znajduje się najbliższa szkoła, do której można zapisać swoje dziecko lub, w której można znaleźć pracę.

Obsługujemy wszystkie istniejące YSM pod względem administracyjnym, metodycznym, a także zaopatrujemy szkoły w materiały edukacyjne i reklamowe YSM. Do nas należy także kontrola jakości oferowanych usług przez poszczególnych Partnerów.